Reed DiamondI

Reed Edward Diamond

6,0
434 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reed Diamond

Ostatnio ginie w każdym serialu, w którym gra :). Najczęściej z broni palnej. Jak go w czymś widzieliście to napiszcie proszę jak zginął :P.

- "Wayward Pines" - zastrzelony
- "Agenci tarczy" - zastrzelony
- "Mentalista" - wybuch bomby
- "Kości" - jakiś psychokiller obdarł go ze skóry i upozował szkielecik tak, że i Hannibal by się nie powstydził :)

creep_

-"The Shield" - kulka pod lewe oko ;)

LuckyLuke266

W twarz? Ojejku...

creep_

Swoją drogą, jeśli nie oglądałeś to strasznie polecam, chociaż raczej nie dla Reeda ;P

LuckyLuke266

Ja dla Reed'a niczego nie oglądam, ale kojarzę tych bardziej bywałych aktorów serialowych - w tym i Jego. W shieldach to on zresztą chyba tylko ginie w pilocie (kiedyś rzuciłam okiem, ale mnie nie wkręcił)? Częstotliwością ginięcia na małym ekranie goni Seana Bean'a.

LuckyLuke266

Zazwyczaj nie daja mu duzych rol do grania, bardziej takie drugoplanowane, a szkoda. Polecam zobaczyc go w Dollhouse, a szczegolnie w Agents of Shield (rola powracajaca w 2 sezonie oraz godcinna w 3 i 5 sezonie). Jego niemiecki akcent jest tam tak dobry, ze az musialam sprawdzic czy nie ma zadnych polaczen z Niemcami. :P Powinni go czesciej obsadzac w roli czarnych charakterow. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones