Billy Bob Thornton

William Robert Thornton

8,0
21 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billy Bob Thornton

Cięzko mi cokowiek powiedzieć o nim jako o aktorze,bo widziałam z nim tylko jeden film.Ale w jego wyglądzie jest coś co mnie drażni.

Jane_Doe

U mnie jest zupełnie inaczej.. W jego wyglądzie jest coś co mnie intryguje i zaciekawia.

Jane_Doe

Mnie też intryguje.
Byłam bardzo zdziwiona dlaczego tak piękna kobieta jak Angelina Jolie, która mogłaby miec prawie każdego, wybrała sobie na męża jakiegoś (spójrzmy prawdzie w oczy) starego gościa. Nie wyglądał zaciekawie z ta siwą bródką i w hawajskich koszulach... Po obejrzeniu Thorntona grającego (co prawda małą rolę, ale jednak) w "To własnie miłość" zrozumiałam że ten facet cos w sobie ma. Moge nawet rzec że jest pociagający;)
Ciekawe jak wypadl we "włamaniu na sniadanie" mam zamiar to obejrzeć:)

guzina

Ja też oglądałam z nim, jak narazie, tylko jeden film - "Złego Mikołaja" i też trudno mi jest go oceniać, ale w tym właśnie filmie zagrał rewelacyjnie. Takie twardego, olewającego wszystko faceta ;] To mi się podobało :)
Pozdrawiam =]

meell

Ja oglądałam większość jego filmografii, jest naprawdę świetnym aktorem, jednym z niewielu z pierwszej ligii.

użytkownik usunięty
Jane_Doe

Obejrzyj "Prosty plan". Może nie wygląda tam zbyt zachwycająco ;P, ale za to gra fantastycznie. Po "Prostym planie" mam do niego wielki szacuenk jako do aktora. A poza tym boska Angie coś w nim widziała, więc...

musi byc niezly, skoro mial 5 zon i bog wie ile romansow.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bob_12

Nie jest gejem.

Jane_Doe

Dziwie się, że znacie go z jednej roli, grał przecież w Armageddonie małą rólkę ale grał a ten film większość oglądała no i także Włamanie na śniadanie ale ten jest dużooo mniej znany

ol3szko

Właśnie ja go znam z tych ról: Armageddon oraz Włamanie na śniadanie (x2 B. Willis) .. Grał tam przyjenego człowieczka, miłego .. a w rzeczywistości ? - pierścienie, tatuaże, związek z Ms Jolie .. Nie lubie tego typu ludzi ..

Gataeu

Wg. mnie znakomity aktor. Zastanawiam się właśnie dlaczego tak świetny aktor nie mieści się w top100 filmweb, a takie gnioty jak Damięcki, Jacek Braciak (wtf?? kto to w ogole jest?), czy jakiś Omar Epps (?) (zakładam, że 10/10 dała mu masa ludzi oglądajaca dr. house) tak?
Tp jest jakieś kompletne nieporozumienie. Widział ktoś Człowieka Którego Nie Było? Czy Matt LeBlanc (miejsce 70), którego największym osiągnięciem jest chyba rola w Aniołkach Charliego, mógłby zagrać taką rolę?
Filmweb powinien coś z tym zrobić, bo aż się wierzyć nie chce ile nieporozumień znajduje się w tych filmwebowskich top100

Jesoos

Potwierdzam, obejrzyjcie czlowieka, którego nie było - swietna kreacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones