PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99031}

Zły Mikołaj

Bad Santa
6,5 27 103
oceny
6,5 10 1 27103
6,9 13
ocen krytyków
Zły Mikołaj
powrót do forum filmu Zły Mikołaj

Beznadziejny : /

ocenił(a) film na 2

Jestem nim koszmarnie rozczarowana. Ani śmieszny ani mądry.

ocenił(a) film na 7
nikita007

Twoja też nie byc mondra. Ale byc bardzo, bardzo smieszny.

Szem

Mnie tez sie nie podobal, malo smieszny (kilka gadek fajnych). Zaznaczam ze ogladam glupie filmy jak i te z wyzszej polki

użytkownik usunięty
nikita007

Kali mieć krowa

ocenił(a) film na 8
nikita007

własnie że bardzo zabawny i dobry film 8/10

nikita007

Ulubione filmy Armageddon, Jezioro marzeń czy Pearl Harbor. Pijany mikołaj to nie Twoje klimaty :)

nikita007

Dokladnie, super filmik, ogladalem go juz z 10 razy i za kazdym umieralem ze smiechu. Najlepszy film kolezanki to zapewne Titanic:P

ocenił(a) film na 4
Swiergu

Naskoczyliście na nią jakby nie wiem co. Film jest w istocie bardzo słaby. Kiedy zobaczyłem, że miał jakieś nominacje do nagród bardzo się zdziwiłem. Okazało się jednak, że to nominacje dla odwórcy głownej roli, który jako jedyny próbował ratować to wątpliwej jakości filmidło.

ocenił(a) film na 10
Lawrence_z_Arabii

Słaby to ty jesteś,ten film wymiata.

ocenił(a) film na 9
raffaelo23

film gniecie pojeby

mysterpi

No faktycznie wymiótł i zgniótł nadzieje żeby to komukolwiek polecić.

ocenił(a) film na 8
Marcuz

Jeden z nielicznych filmów zahaczających tematycznie o Boże Narodzenie, który mi się podobał.

ocenił(a) film na 9
pan_dziejaszek

Jest to jeden z moich ulubionych filmów o Świętach :) Film na luzie, śmieszny, czego chcieć więcej

ocenił(a) film na 9
pan_dziejaszek

Mam podobne zdanie, ten film jest jednym z tych, do których lubię wracać i za każdym razem oglądając go, mam niezły ubaw. Billy Bob idealnie pasuje do tej roli :)

ocenił(a) film na 10
Clunk

Wiem, że o gustach się nie dyskutuje... ale dla mnie jeśli ktoś mówi że ten film jest ,,słaby,, to po prostu ma albo niedotlenienie mózgu, albo po prostu jest mało inteligentny.

ocenił(a) film na 10
nikita007

a propo mądrości tego filmu. Widać jak oglądasz. Zoobojętniały pijak, złodziej dostarczając tego słonika na koniec filmu pokazał, że też potrafi być dobrym człowiekiem, to daje dużo do myślenia, bo w naszym społeczenstwie żyje wiele takich ludzi, którzy przez takie księżniczki uważany jest za degenerata. To chyba daje do myślenia prawda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones