PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99031}

Zły Mikołaj

Bad Santa
6,5 27 103
oceny
6,5 10 1 27103
6,9 13
ocen krytyków
Zły Mikołaj
powrót do forum filmu Zły Mikołaj

Dobra obsada aktorska , super smieszne sytuacje . Generalnie film bardzo mi sie spodobal . W koncu jakis film o swietach . Ale jakis taki inny:P. Naprawde sie usmialem . Film o mikolaju ktory lubil bzykac i pic . To pomysl na film naprawde ja bardzo polecam

użytkownik usunięty
tabaluga191919

Również wystawiłem 8/10.
Fajna produkcja.

ocenił(a) film na 8

Ja również 8/10
Coś oryginalnego. Film antyświąteczny i proświąteczny równocześnie.
Nie jest to komedia, przy której bym się zaśmiewała cały czas, humor zaserwowano raczej czarny, ale to zdecydowanie cecha na plus.
A przy tekście chłopca do Sue: "Dobranoc, siostro Pani Mikołajowej" mimo wszystko leżałam ze śmiechu.

ocenił(a) film na 9
Yennefer

Kilka lat temu dałem mu 8/10. Po wczorajszym seansie musiałem podnieść do 9/10. Momentami nie mogłem ze śmiechu. Mikołaj otwiera drzwi od BMW i wysypują się flaszki. Film ma głupi czarny humor, a jednocześnie jest na tyle inteligentny, że przyjemnie się go ogląda.

ocenił(a) film na 8
slawex1983

świetny film! niesamowity, zabawny, seksowny billy:D 8/10. byłoby chyba 9/10 gdyby na końcu zmarł, smutne zakończenia są bardziej zaskakujące

ocenił(a) film na 9
aga8975

Co mu tak źle życzysz :) Najbardziej ucierpiała wątroba ale i tak była do dupy ha ha.

tabaluga191919

Skopiuje to co napisałem w innym wątku:

"Widać że ludzie mają małe pojęcie o filmach, bo jak "Zły mikołaj" oceniasz na 9 to co powiesz np. o "Titanicu" ? Mi by skali zabrakło!
"Titanic" to pierwszy LEPSZY film z brzegu, i jemu daje 9.
"Zły mikołaj" to dość smieszna komedia, wyjątkowo dla dorosłych. Ale moim zdaniem to nawet na ocenę 8 czyli "bardzo dobrą" nie zasługuje.
Od 8 powinno się oceniać filmy ambitne a nie w pewnych momentach żałosne komedie (właśnie tekst o krzywym ...)
Gratuluję racjonalnego myślenia."

Poza tym przed tym filmem leciał na Jedynce film animowany "Ratatuj".
Teraz już nie robią takich filmów wyłącznie dla dzieci, dlatego dorośli też się mogą na nich dobrze bawić.
I moim zdaniem "Ratatuj" powinien znajdować się o 1 schodek wyżej od "mikołaja" który jest anty-świąteczny. Raz jest zabawny, drugi raz teksty są dla idiotów.

Kacper_1984

Genialne, porównywać titanica do tego filmu... wymień chodź 1 podobieństwo.
Jakim cudem krzyk ma ocenę 7,5 a taki król lew 8,5? Mi by dla Króla Lwa skali zabrakło!

Miałem napisać co sądze o tej twojej wypowiedzi ale skoro robisz takie beznadziejne porównania to nie biorą twojej wypowiedzi za pwoarzną i nie będę się nie potrzebnie produkował...

spider_807

Dobra dobra. I co z tego że Titanica stawiam obok Złego mikołaja ??
Po prostu mówie że JAK MOŻNA dać "Złemu" ocenę 9.

Ja też waszych opinii nie biorę pod uwagę bo kretyni oceniąją filmy na FilmWebie. Dziękuję za uwagę.

spider_807

Zajrzałem z ciekawości jakie filmy ostatnio oceniłeś i na jaką ocenę.
I podtrzymuję swoje stanowisko (patrz wyżej) bo widze ze prawie wszystkie filmy to dla ciebie bardzo dobre i rewelacyjne, dajmy na to "Zemsta frajerów 1, 2, 3". Pozostawię ten fakt bez komentarza bo żal dupę ściska. Na prawde :(

ocenił(a) film na 9
Kacper_1984

Ło. Pojechał Ci :)  

ocenił(a) film na 10
Kacper_1984

"Zmierzch" na 10???? Pytam się jakim prawem.. hehe z PATISONA z ogródka:) " Zły Mikołaj" miał być niepoprawny, chamski i zabawny:) poza tym w wielu momentach wzrusza:) pozdrow

Preston36

Zmierzch jest serią, po której "jedzie" sporo osób. Oceniam serię ogólnie jako "dobrą" czyli realnie powinno być 7/10.
Ale jak widzę masę "jedynek" zastanawiam się co do ch... Dlatego 10.
To właśnie ten 1% o którym piszę w profilu.
Aha, ja zachwycam się kimś innym - mam na myśli K. Stewart.

ocenił(a) film na 8
tabaluga191919

moim zdaniem film jest rewelacyjny ! bardzo często nie mogłam przestać się śmiać ! a chłopiec w tym filmie jest moim ulubieńcem :D

iwonka_fw

Tak, blondasek był fajny i fajnie wkurzał mikołaja :D

ocenił(a) film na 9
iwonka_fw

Chłopiec to ciota.  

slawex1983

Jak dla mnie świetny filmik.
Daję 10/10.





ocenił(a) film na 8
maxior

ja tez oceniam ten film na 8/10 :D dobra obsada, odmienny, nie taki nudny,..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones