PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017592}

Kaskader

The Fall Guy
6,9 11 290
ocen
6,9 10 1 11290
6,2 22
oceny krytyków
Kaskader
powrót do forum filmu Kaskader

Opinia

ocenił(a) film na 1

Cześć, czy film jest podobny do „Bullet train”??? Bo ten mi się bardzo nie podobał, bynajmniej końcówka zaważyła na beznadziejności. Pytam, bo jeżeli jest to podobna fabuła to sobie odpuszczę ;-) Dzięki i…nie zgrillujcie się zbytnio w tym słońcu;-)

azrael_fw

Ja juz nie moge z tym "bynajmniej". Rzygam juz tym. Ludzie!!! Juz szukalam czy to moze jakis regionalizm. Nie, kur.... wy po prostu wszyscy nawet matury nie powinniscie miec z tym z swoim "bynajmniej"

ocenił(a) film na 1
marywell

Słownik języka polskiego PWN*

bynajmniej I «partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi, np. Nie twierdzę bynajmniej, że jest to jedyne rozwiązanie.»

bynajmniej II «wykrzyknik będący przeczącą odpowiedzią na pytanie, np. Czy to wszystko? – Bynajmniej.»

Nie rozumiem twojego wpisu o.0. A już w ogóle nie rozumiem twojego stopnia złości. Na takie coś to można się delikatnie złościć, ale żeby wkur***??? - Bynajmniej. ;-)
Ale ok każdy ma swoje jakieś wypaczenia, ja nie lubię np. jak ludzie śmiecą a 3 metry obok jest śmietnik ;-) Dziękuję za mało znaczacy wpis, bo nie pomógł mi w ustaleniu twierdzenia ;-) 
Całej reszcie dziękuję ;-)

ocenił(a) film na 8
azrael_fw

Mnie również nie podobał się "Bullet train", zbyt przekombinowany i szalony jak na moje gusta. "Kaskader" jest szalony, ale bliżej ziemi i bardziej sensowny wg mnie. Jeśli chodzi o akcję, to świetnie nakręcone. Fajna rozrywka. Pozdrowienia.

ocenił(a) film na 3
azrael_fw

'kaskader" bo to są flaki z olejem ,dialogi to chyba dzieci w gimnazjum pisały .

ocenił(a) film na 10
azrael_fw

z trailera Bullet Traina (jakaś słabizna) to wygląda jakby w ogóle nie stał przy Kaskaderze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones